پرونده کاری

خدمات “پرونده کاری” رزومه پرو می‌تواند شما را به همان جایگاه شغلی برساند که روزی رویای آنرا در سر داشتید.

12

سال تجربه

+150

سفارش رزومه

6

رزومه نویس

85%

مهاجرت موفق

پرونده کاری بین المللی

اگر قصد دارید برای اشتغال به کشور دیگری سفر کنید لازم است از طرف شرکت‌ها و موسساتی که در کشور مقصد درزمینهٔ تخصص شما فعالیت می‌کنند، جاب‌آفر دریافت نمایید. نکته مهم اینجاست رزومه هایی که در کشور ما جهت کاریابی استفاده می شوند به هیچ عنوان برای کشورهای خارج از ایران قابل قبول نیستند چرا که کارفرماها نیازی به دیدن عنوان های شغلی تکراری ندارند.

برای اخذ یک  جاب‌آفر رده بالا ابتدا باید مهارت‌ها، توانایی‌ها، سوابق کاری، شرح وظایف، پروژه‌ها و موفقیت‌هایی که درزمینه تخصصتان به دست آورده‌اید را برای آن‌ها بسیار حرفه ای شرح دهید.

 احتمالاً شما هم به این فکر می‌کنید که با نوشتن یک رزومه ساده جهت معرفی خود این امر انجام می‌شود. اما نکته اینجاست که برای کاریابی در فضای بین‌الملل نه تنها یک رزومه حرفه‌ای و تخصصی کافی نیست، بلکه در اصل شما به یک “پرونده کاری” بین‌المللی نیاز دارید، خدماتی که ما در رزومه‌پرو با داشتن دوازده سال تجربه کاری در انگلستان، کانادا و فضای بین‌الملل به شما ارائه می‌دهیم و این “پرونده کاری” می‌تواند شما را به همان جایگاه شغلی برساند که روزی رویای آنرا در سر داشتید.

رزومه معین برزگران

خدمات پرونده کاری

یک پرونده کاری بین‌المللی درواقع پکیجی است شامل رزومه حرفه‌ای، کاورلِتِر برای شرکت‌های مورد نظر، پروفایل لینکدین و آموزش‌های کاریابی حرفه‌ای. در ادامه به شرح هر یک از اجزای پرونده کاری می‌پردازیم.

رزومه کارنامه‌ای از فعالیت‌های شما و وسیله‌ای است برای معرفی اولیه خود به شرکت یا موسسه‌ای که قصد استخدام شدن در آن را دارید. رزومه شما باید این مفهوم را به آن موسسه برساند که شما می‌توانید نیاز آن‌ها به نیروی انسانی را در زمینه تخصصی خود برآورده کنید. یک رزومه حرفه‌ای که برای کاریابی در فضای بین‌المللی مناسب باشد شامل فعالیت‌های حرفه‌ای شما در سال‌های اخیر با بیان ریزترین جزئیات است. از تکنیک‌هایی که شما را در یک پروژه به موفقیت رسانده تا آموزش‌ها و تلاش‌هایی که شما را به یک منصب رسانده است و توانسته‌اید با استفاده از آن‌ها به موقعیت شغلی فعلیتان برسید می بایست در رزومه شما ذکر شود. نکته قابل تامل اینجاست که رزومه‌ای که بیشتر افراد فکر می‌کنند باید داشته باشند با رزومه‌ای که در فضای بین‌الملل باید ارائه کنید تفاوت‌های بسیار زیادی دارد.

علی رغم یازده سال تجربه کاری حرفه ای و شناخت عمیق رزومه نویسان ما به مشاغل و بازارکار بین المللی، بمدت دو هفته تحقیقات گسترده و تخصصی درباره حوزه کاری شما بعمل می‎آید تا رزومه ای حرفه ای مطابق با جدیدترین استانداردهای جهانی شغلی نگارش شود. سپس به بررسی رزومه شما و جایگاه شغلی فعلیتان می‌پردازیم و موفقیت‌هایتان در شغل فعلی را بررسی می‌کنیم. در نهایت به طراحی رزومه اختصاصی برای شما پرداخته و واحد طراحی رزومه‌پرو قالب مناسب رزومه‌ شمارا طراحی خواهد کرد. این رزومه چه از نظر محتوا و چه از نظر قالب طراحی‌شده، کاملاً منحصر به فرد می باشد.

نکته ای که هر متقاضی می بایست در خصوص آن مطلع باشد این است که یک بازه زمانی یک ماهه را به طور میانگین باید در نظر بگیرد تا ما بتوانیم پرونده کاری او را به حرفه ای ترین حالت ممکن جمع آوری کنیم.

کاورلتر درواقع نامه‌ای است که رزومه را بیشتر توضیح می‌دهد و این نامه باید مطابق رزومه شما نوشته  وطراحی شود. در کاورلتر به شرح این می‌پردازید که با داشتن مهارت‌هایی که در رزومه از آن‌ها نام بردید چه نیازهایی از این موسسه را می‌توانید برطرف کنید و با چه روشی این کار را انجام می‌دهید. همچنین به این موضوع می‌پردازید که به چه دلیلی این ادعا را دارید که می‌توانید برای موسسه یا شرکت مد نظر خارجی کارآمد باشید.

تلاش ما این است که برای نوشتن رزومه اطلاعات دقیقی از فعالیت‌ها و توانایی‌های شما و راه‌هایی که برای رسیدن به مهارت‌‌هایتان طی کرده‌اید را در مرحله اول جمع‌آوری کنیم. بنابراین خواهیم توانست با استفاده از این اطلاعات یک کاورلتر دقیق متناسب با رزومه شما بنویسیم. از نظر ما و نیروهای متخصص ما نامه کاری شما باید به دست کسی نوشته شود که رزومه شما را گرد آوری کرده است.

پس از آنکه شرکت مد نظر شما رزومه و کاورلتر شمارا مطالعه کرد، اولین جایی که جهت کسب اطلاعات بیشتر به دنبال شما خواهد بود "لینکدین" است.

آپدیت نبودن اطلاعات پروفایل لینکدین شما بر اساس رزومه و کاورلتری که به کارفرما ارسال کرده‌اید تفاوتی با عدم حضور شما در این شبکه ندارد! کارفرما در لینکدین به دنبال دیدن اطلاعات بیشتر در رابطه با همان رزومه و کاورلتری است که شما برای آنها ارسال کرده‌اید.

ما در رزومه‌پرو، پس از تکمیل اطلاعات رزومه شما، پروفایل لینکدین شما را براساس اطلاعات رزومه‌ای که برای شما طراحی کرده‌ایم تکمیل می‌کنیم تا شما بتوانید برای کاریابی به‌صورت کاملاً حرفه‌ای وارد فضای حرفه ای بین‌الملل شوید.

آموزش در هر زمینه‌ای بخشی اساسی از موفقیت است و برای استفاده صحیح از هر ابزاری لازم است ابتدا شیوه استفاده از آن را بدانید. پرونده کاری رزومه‌پرو هم ابزاری است برای موفقیت شما درزمینه کاریابی که باید قبل از به‌کارگیری آن، شیوه صحیح استفاده از آن را بیاموزید.

پس از اینکه رزومه، کاورلتر و پروفایل لینکدین شما توسط رزومه‌پرو طراحی و تکمیل شد لازم است آموزش ببینید که چگونه از این ابزار‌ها استفاده کنید تا در کاریابی بین‌الملل بهترین نتیجه را بگیرید. تنها یکی از بخش‌های پکیج رزومه‌پرو آموزش‌های کاریابی است که ما در این بخش به شما یاد می‌دهیم چطور با استفاده از تمامی ابزارهایی که برای شما آماده شده است با موسسات و شرکت هایی که دوست دارید با آن‌ها همکاری داشته باشید ارتباط برقرار کنید.

بخش دیگری از آموزش‌‌های ما به شما این است که چطور با استفاده از اطلاعاتی که در رزومه شما آمده است در جلسه اینترویو صحبت کنید، شما آموزش می‌بینید که چه جملاتی خط قرمز کارفرمایان است و همچنین چه با توجه به رزومه و توانایی‌های شما چه جملاتی امتیاز مثبت برای شما محسوب می‌شود تا کارفرما را متقاعد سازید که شما فرد مناسبی برای سازمان آن‌ها هستید. علاوه بر آن، در این بخش اطلاعاتی درباره شرایط زندگی و کاریابی در کشور مقصد در اختیار شما قرار می‌دهیم.

نمونه رزومه های انگلیسی نگارش شده

رزومه اولیه محمد زارع - قبل از نگارش تخصصی
قبل ( رزومه نگارشی آقای زارع )
محمد زارعی - وب دولوپر فول استک
بعد ( رزومه مرکز resumepro )

مشتریان ما چه می گویند ؟

تفاوت خدمات ما با رزومه سازها و دارالترجمه ها

خدمات تخصصی رزومه نویسی ما و پلتفرمهای رزومه ساز آنلاین هرکدام کاربردهای خاص خود را دارند و شما بسته به شرایط و اهدافی که دارید، می‎بایست یکی از این دو را انتخاب کنید.

برای اغلب شرکتهای داخلی در پست‎های شغلی entry-level و mid-level ( تکنسین و کارشناسان تازه کار و نیمه حرفه ای انواع مشاغل ) می‎توانید از رزومه ساز آنلاین استفاده کنید اما برای استخدام در مراکز و شرکتهای تراز اول داخلی در پست‎های شغلی مدیریت (manager)، کارشناس ارشد (expert) و متخصص (specialist)، استخدام در سازمان‎های دولتی و کمپانی‎های معتبر اروپایی، استرالیایی و امریکایی، اپلای تحصیلی برای دانشگاه‎های معتبر خارجی، می‎بایست به فکر ساخت رزومه حرفه ای مطابق با استانداردهای بین المللی و سازگار با سیستم ATS باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مقایسه خدمات رزومه نگاری ما با پلتفرمهای رزومه ساز و دارالترجمه ها به این مقاله مراجعه کنید.

سوالات متدوال

رزومه ها بصورت طراحی گرافیکی اختصاصی و مبتنی بر ATS و بر اساس تحقیقات بازارکار و keyword های استراتژیک شغلی و بر مبنای استانداردهای بین المللی رزومه نویسی نگارش و تنظیم میشوند. کافیست یکبار نمونه رزومه های نگارش شده در مرکز ResumePro را ببینید و صدای voice مشتریان ما را گوش کنید.

مترجمان با قواعد روزمه نویسی آشنایی کافی ندارند و صرفا محتوای رزومه فارسی شما را به انگلیسی ترجمه و از قالبهای آماده رایج استفاده میکنند. ما در مرکز ResumePro تیمی از رزومه نویسان حرفه ای باتجربه هستیم و بنحوی CV یا رزومه ها را نگارش، تنظیم و طراحی گرافیکی اختصاصی میکنیم که بتوانید جاب آفر یا پذیرش دانشگاهی بگیرید.

برای استخدام در اغلب شرکتهای داخلی میتوانید از رزومه سازهای آنلاین استفاده کنید اما برای اشتغال در شرکتهای بین المللی داخلی، دانشگاه ها، نهادها و کمپانیهای معتبر کشورهای خارجی بهتر است یک رزومه یا CV حرفه ای مطابق با استانداردهای بین المللی و سازگار با سیستم ATS داشته باشید.

رزومه های تحصیلی و آکادمیک برای دانشجویان و فارغ التحصیلان لیسانس، ارشد و دکتری ؛ رزومه های شغلی تخصصی برای استخدام در کمپانی های اروپایی، کانادایی، استرالیایی و امریکایی – رزومه بین اللملی برای شرکتها و کسب و کارها