اولین مرکز تخصصی نگارش، ویرایش و تنظیم

کاور لتر ( Cover Letter )

خدمات کاورلتر نویسی شغلی ما به بیش از 20 متخصص در اخذ ویزای شغلی، دریافت Job offer و استخدام در شرکتهای داخلی بین المللی و کمپانی های خارجی کمک کرده است. با مراجعه به این صفحه میتوانید کاورلتر خود را به رایگان برای ما ارسال کنید تا اشکالات و نواقص احتمالی آن را به شما اطلاع دهیم.

11

سال تجربه

150+

سفارش رزومه

6

رزومه نویس

50+

مهاجرت موفق

نقش کاور لتر در دریافت Job Offer

اگر این روزها در جستجوی پیشنهاد شغلی و یا همان جاب آفر از شرکت‌های خارجی هستید، قطعا به لیستی از پیش‌نیازهای اساسی (پرونده جاب آفر) برخورد کرده‌اید که یکی از مهمترین آنها “کاورلتر” می‌باشد.

در اصل کاورلتر عضو جدا نشدنی پیش نیازها است که در یک جمله مسئولیت آن صحبتی صمیمانه و البته تخصصی با کارفرما می‌باشد تا به بهترین حالت ممکن انگیزه و میزان تاثیر گذاری شما در آینده سازمان را به شرکت مورد نظر توضیح داده و آنها را در جهت برقراری ارتباط بیشتر با شما کنجکاو می‌کند. بدون کاورلتر، پرونده جاب آفر شما تقریبا عاری از هرگونه احساس و یا تعامل بیشتر جهت انگیزه دادن به کارفرما برای تحقیق و جستجو در مورد شما می‌باشد. از آنجایی که رزومه‌پرو مرکز تخصصی با بیش از یازده سال تجربه کاری در انگلستان، کانادا و ایران در زمینه طراحی پرونده‌های جاب آفر می‌باشد به هیچ عنوان عدم وجود کاورلتر را به متقاضیان توصیه نمی‌کند.

رزومه صابر اکبری - مدیر پروژه دانشگاه الزهرا ارومیه

نگارش کاور لتر برای دریافت Job Offer

همانطور که اشاره شد ماهیت کاورلتر چیزی جز ارائه انگیزه و توانایی‌های شما در قالب یک نامه صمیمانه و البته تخصصی نیست. پس هر موسسه یا سازمانی که قرار است کاورلتر را از قول شما برای شرکت‌ها بنویسد، ابتدا باید به سراغ نگارش و طراحی رزومه شما رفته تا در مراحل آن بتواند به خوبی روحیات، انگیزه و توانایی‌های شمارا بشناسد و بر اساس آن کاورلتر را برای شما فراهم کند.

برگزاری جلسات متعدد آنلاین و حضوری در دو هفته اول کاری جهت طراحی رزومه اجازه شناخت دقیق شمارا به ما خواهد داد. از طرفی مطالعه آخرین مقاله‌های آپدیت شده در زمینه شغلی شما دقت و عملکرد مارا در شناخت به روزترین و تخصصی‌ترین کلمات کلیدی و همچنین انتخاب لحن مناسب برای طراحی کاورلتر شما تا آخرین حد ممکن بالاخواهد برد. کاورلتر متنی تخصصی و صمیمانه است، طراحی آن بدون شناخت شما امکان پذیر نیست و همینطور شناخت دقیق شما برای ما پروسه‌ای 24 ساعته تلقی نمی‌شود!

رزومه معین برزگران
مرحله اول

جلسه مشاوره

مشاوره حضوری و آنلاین بمنظور بررسی وضعیت و اهداف متقاضی، ارائه توضیحات توجیحی و تحویل فرم مخصوص
مرحله دوم

تحقیقات / ترجمه

ترجمه رزومه، شناسایی keyword های استراتژیک، تحقیقات بازارکار، دانشگاه ها و کمپانی های مورد هدف
مرحله سوم

رزومه نویسی

نگارش و طراحی تخصصی رزومه بر اساس keyword های استراتژیک و تحقیقات انجام شده و مبتنی بر ATS
مرحله چهارم

مکاتبات

نگارش کاور لتر شغلی، SOP تحصیلی و ویرایش حرفه ای پروفایل لینکدین در صورت درخواست متقاضی

نمونه رزومه های انگلیسی نگارش شده

رزومه اولیه محمد زارع - قبل از نگارش تخصصی
قبل ( رزومه نگارشی آقای زارع )
محمد زارعی - وب دولوپر فول استک
بعد ( رزومه مرکز resumepro )

مشتریان ما چه می گویند ؟

تفاوت خدمات ما با رزومه سازها و دارالترجمه ها

خدمات تخصصی رزومه نویسی ما و پلتفرمهای رزومه ساز آنلاین هرکدام کاربردهای خاص خود را دارند و شما بسته به شرایط و اهدافی که دارید، می‎بایست یکی از این دو را انتخاب کنید.

برای اغلب شرکتهای داخلی در پست‎های شغلی entry-level و mid-level ( تکنسین و کارشناسان تازه کار و نیمه حرفه ای انواع مشاغل ) می‎توانید از رزومه ساز آنلاین استفاده کنید اما برای استخدام در مراکز و شرکتهای تراز اول داخلی در پست‎های شغلی مدیریت (manager)، کارشناس ارشد (expert) و متخصص (specialist)، استخدام در سازمان‎های دولتی و کمپانی‎های معتبر اروپایی، استرالیایی و امریکایی، اپلای تحصیلی برای دانشگاه‎های معتبر خارجی، می‎بایست به فکر ساخت رزومه حرفه ای مطابق با استانداردهای بین المللی و سازگار با سیستم ATS باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مقایسه خدمات رزومه نگاری ما با پلتفرمهای رزومه ساز و دارالترجمه ها به این مقاله مراجعه کنید.

سوالات متدوال

رزومه ها بصورت طراحی گرافیکی اختصاصی و مبتنی بر ATS و بر اساس تحقیقات بازارکار و keyword های استراتژیک شغلی و بر مبنای استانداردهای بین المللی رزومه نویسی نگارش و تنظیم میشوند. کافیست یکبار نمونه رزومه های نگارش شده در مرکز ResumePro را ببینید و صدای voice مشتریان ما را گوش کنید.

مترجمان با قواعد روزمه نویسی آشنایی کافی ندارند و صرفا محتوای رزومه فارسی شما را به انگلیسی ترجمه و از قالبهای آماده رایج استفاده میکنند. ما در مرکز ResumePro تیمی از رزومه نویسان حرفه ای باتجربه هستیم و بنحوی CV یا رزومه ها را نگارش، تنظیم و طراحی گرافیکی اختصاصی میکنیم که بتوانید جاب آفر یا پذیرش دانشگاهی بگیرید.

برای استخدام در اغلب شرکتهای داخلی میتوانید از رزومه سازهای آنلاین استفاده کنید اما برای اشتغال در شرکتهای بین المللی داخلی، دانشگاه ها، نهادها و کمپانیهای معتبر کشورهای خارجی بهتر است یک رزومه یا CV حرفه ای مطابق با استانداردهای بین المللی و سازگار با سیستم ATS داشته باشید.

رزومه های تحصیلی و آکادمیک برای دانشجویان و فارغ التحصیلان لیسانس، ارشد و دکتری ؛ رزومه های شغلی تخصصی برای استخدام در کمپانی های اروپایی، کانادایی، استرالیایی و امریکایی – رزومه بین اللملی برای شرکتها و کسب و کارها